Vardi Migdal LAVENDER Spa Dead Sea Salt review

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

IMG_0266_1

I already wrote about my passion for lavender. And these treasures include LAVENDER Spa Dead Sea Salt and Body Butter LAVENDER by Vardi of Israeli company Migdal.

Už som písala o svojej vášni pre levaduľovú voňu. A k týmto levanduľovým pokladom patria LAVENDER Spa Dead Sea Salt a LAVENDER Body Butter od izrealskej firmy Vardi Migdal.

IMG_0270_1

IMG_0279_1

Lavender Spa Dead Sea Salt contains as all products Vardi Midge Dead Sea minerals, which have healing effects on various skin diseases and also to the overall revitalization effect of the body. It is used simply: take some salt in your hands, moisturize and massage the skin of the body, especially parts such as elbows, knees and feet. It removes dry and hard skin beautifly. It can be used as an additive in the bath. The body uses Dead Sea minerals and thanks lavender aroma you can prepare at home beautiful relaxing aromatherapy bath. I’m sure that the product is parfumed and quite a lot. For sensitive noses to be strong punch.o) The product works, but really worth cca 50,- USD? I think yes. The composition delights  even eco / bio lovers. Except one ingredient (marked in bold).  While this is my first experience with this type of cosmetics. We definitely want to try other brands for comparison.

LAVENDER Spa Dead Sea Salt obsahuje ako všetky výrobky Vardi Midgal minerály z Mŕtveho mora, ktoré majú liečivé účinky na rozne kožné onemocnenia a tiež na celkovú revitalizáciu organizmu. Používa sa jednoducho: naberiem trochu soli do ruky, navlhčím a masírujem pokožku tela, hlavne časti ako sú lakte, kolená a chodidlá. Krásne to odstráni suchú a stvrdnutý pokožku. Može sa použíť prísada do kúpeľa. Telo použíje minerály z Mŕtveho mora a vďaka levanduľovej voni si doma pripravíte krásnu relaxačnú aromaterapeutickú kúpeľ. Ja jasné, že výrobok je parfemovaný a to dosť. Pre citlivejšie nosíky to bude silná rana.o) Výrobok funguje, ale skutočne stojí za cca 1.350,- CZK? Myslím, že áno. Zloženie poteší aj eko/bio milovníkov. Okrem jednej zložky (označená červene) Zatiaľ je to moja prvá skúsenosť s týmto typom kozmetiky. Určite chcem vyskúšať iné značky pre porovnanie. 

Zloženie/Ingredients: Dead Sea Salt, Dead Sea Minerals, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil), Fragrance.

 

♥♥♥