White and black maxi dress

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Hello. I’m back online. The last few weeks were really exhausting. We moved to a new apartment. And everybody who has ever moved, can agree with me. Our Little One had a holiday, so we took some rest after moving and traveled to the sea. I’m definitely a beach girl. My idea of the ideal holiday is the sea, the sand and the sun. And what am I packing with me? Well, swimsuits and some maxi dresses.

Ahojte. Som späť online. Posledné týždne boli naozaj vyčerpávajúce. Sťahovali sme sa totiž do nového bytu. A každý kto sa niekedy sťahoval mi dá zapravdu. Náš Drobček mal prázdniny, tak sme si po sťahovaní dali trochu oddych a odcestovali k moru. Ja som definitivne plážové dievča. Moja predstava o ideálnej dovolenke je more, piesok a slnko. A čo si balím so sebou ? No predsa plavky a maxi šaty.

 

This time I found this white maxi dress with a black geometric pattern. It has a higher waist and creates a nice silhouette. The dress has a nice bodice to help hide big breasts. The dress reveals the skin only very delicate way – cold shoulders, a small V-neckline in the front and and the bigger V-neckline on the back side. The skirt is wider going down and everything is very decent and so feminine.

Tentokrát som našla tieto biele maxi šaty s čiernym geometrickým vzorom. Majú vyšší pás a vytvárajú peknú siluetu. Šaty majú pekný živôtik, ktorý pomôže skryť veľké prsia. Šaty odhaľujú pokožku len veľmi rafinovane – priestrihy na rukávoch, malý výstrih do V vpredu a vacsi vystrih do V vzadu na šatách. Sukňa sa smerom dolu rozširuje a Všetko veľmi decentné a pritom tak ženské.

glamadventuremaxidress2

glamadventuremaxidress3

glamadventuremaxidress4

glamadventuremaxidress5

What to you always pack with you to you holiday?

Čo si Vy vždy balíte so sebou na dovolenku?

Dress/Šaty: Trendsgal

Sandals/Sandále: prettyFIT

Hat/Klobúk: Esprit

♥♥♥