White and black maxi dress

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Hello. I’m back online. The last few weeks were really exhausting. We moved to a new apartment. And everybody who has ever moved, can agree with me. Our Little One had a holiday, so we took some rest after moving and traveled to the sea. I’m definitely a beach girl. My idea of the ideal holiday is the sea, the sand and the sun. And what am I packing with me? Well, swimsuits and some maxi dresses.

Ahojte. Som späť online. Posledné týždne boli naozaj vyčerpávajúce. Sťahovali sme sa totiž do nového bytu. A každý kto sa niekedy sťahoval mi dá zapravdu. Náš Drobček mal prázdniny, tak sme si po sťahovaní dali trochu oddych a odcestovali k moru. Ja som definitivne plážové dievča. Moja predstava o ideálnej dovolenke je more, piesok a slnko. A čo si balím so sebou ? No predsa plavky a maxi šaty.

 

This time I found this white maxi dress with a black geometric pattern. It has a higher waist and creates a nice silhouette. The dress has a nice bodice to help hide big breasts. The dress reveals the skin only very delicate way – cold shoulders, a small V-neckline in the front and and the bigger V-neckline on the back side. The skirt is wider going down and everything is very decent and so feminine.

Tentokrát som našla tieto biele maxi šaty s čiernym geometrickým vzorom. Majú vyšší pás a vytvárajú peknú siluetu. Šaty majú pekný živôtik, ktorý pomôže skryť veľké prsia. Šaty odhaľujú pokožku len veľmi rafinovane – priestrihy na rukávoch, malý výstrih do V vpredu a vacsi vystrih do V vzadu na šatách. Sukňa sa smerom dolu rozširuje a Všetko veľmi decentné a pritom tak ženské.

glamadventuremaxidress2

glamadventuremaxidress3

glamadventuremaxidress4

glamadventuremaxidress5

What to you always pack with you to you holiday?

Čo si Vy vždy balíte so sebou na dovolenku?

Dress/Šaty: Trendsgal

Sandals/Sandále: prettyFIT

Hat/Klobúk: Esprit

♥♥♥